Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wyłączenie błędu zaślepionego EGR w O2 1.9 z 2005 r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wyłączenie błędu zaślepionego EGR w O2 1.9 z 2005 r

    oleju to moze bierze kapke, jak kazdy diesel, poza tym gdyby sie calkiem turbina rozlatywala to by kopcil, nie mial sily itd a tu nic takiego sie nie dzieje

    [ Dodano: Sob 15 Lut, 14 11:10 ]
    odswierzam temat, gdyz problemu nie rozwiazalem, moze ktos cos podpowie

    [ Dodano: Czw 06 Mar, 14 18:05 ]
    forum umarlo, nic nikt mi nie odpisuje, szukalem szperalem ale ch.... znalazlem juz nie mam pojecia

  • #2
    [O2] Wyłączenie błędu zaślepionego EGR w O2 1.9 z 2005 r

    Witam serdecznie.
    Po zaślepieniu EGR wywala błąd. Słyszałem, że można go wyłączyć na stałe bo po skasowaniu błędów przez VCDS po jakimś czasie on powraca. Proszę o pomoc w Octavi II 1.9 z 2005 r. We wtorek jadę go zawirusować i żal mi patrzeć na ten wyskakujący błąd.

    Komentarz


    • #3
      jacusix, jeśli program robisz u "ogarniętego" tunera to wyłączy Ci EGR bezproblemowo.

      BTW. Przenoszę do działu "Tuning".
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        Tak z czystej ciekawości wycięcie, zastąpienie katalizatora tzw strumiennicą ma jakiś pozytywny wpływ w silniku 1.9 TDI? W Vectrze B 2.0 DTH katalizatora właśnie nie miałem...

        Komentarz


        • #5
          jacusix, nie wkladaj strumienicy bo to pic na wode, tylko rure
          Auto zwawirj wkreca sie na obroty. Polecam
          Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
          Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

          Komentarz


          • #6
            To jak tem magik od wirusa wie o co kaman to zrobi ci to w 5 min. VAG-iem nic nie zrobisz w tym przypadku.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X